У тестовому режимі запрацювали ще 2 «розумні» світлофори – на перехресті вул Личаківська – Митна та Руська – Підвальна

  • 26.04.2014, 13:39
  • 896
Підрядна компанія «Сварко Трафік Системс ГмбХ» включила в тестовому режимі ще два «розумні» світлофори у межах проекту «Система організації дорожнього руху для трамвайних коридорів №2 і №6», - на перехрестях вул. Руська - Підвальна та вул. Личаківська – пл.Митна. Фахівці зараз вивчають недоліки та корегують роботу цих світлофорів.

 Спільно з працівниками ДАІ в четвер було проведено консультації щодо тимчасового включення у тестовому режимі світлофорних об’єктів на перехресті вул Личаківська - Митна та Руська – Підвальна. На цих перехрестях ніколи не було світлофорних об’єктів. Тому, аби вивчити роботу світлофорів, їх включили в тестовому режимі вчора зранку. Зараз працівники компанії «Сварко» вивчають усі недоліки та корегують роботу світлофорів.
По проекту 28 світлофорних об’єктів компанії «Сварко» мають бути з’єднані єдиною мережею, і сигнал від них має подаватись на диспетчерський пульт. Зараз на вул Руській – Підвальній проводять останнє з’єднання волокон. Відтак, всі світлофорні об’єкти по маршруту №2 будуть під’єднані до єдиної мережі і виведені на центральний пульт.
Ці два перехрестя – вул Личаківська – Митна та Руська – Підвальна – досить проблемні. Тому зараз працівники підрядної фірми будуть врегульовувати систему. Відтак, вже будуть ввімкнені камери спостереження на 5 світлофорних об’єктах. Диспетчер буде їх бачити і зможе в ручному режимі регулювати. Зараз йде тестування обладнання і вибір необхідної програми.

- розповів Мирослав Туркевич, начальник відділу автоматизованих систем керування рухом ЛКП «Львівавтодор».