ЛКП "Львівелектротранс" проводить акцію-квест "Квитковий Бум" – можна виграти місячну картку для проїзду у трамваї і тролейбусі

 • 21.04.2016, 12:07
 • 13957
 • Марія Чабада
ЛКП "Львівелектротранс" розпочинає щомісячну акцію-квест "Квитковий Бум". Умови: збирайте використані 50 квитків загального чи 50 квитків пільгового користування, надсилайте за адресою: 79012, м. Львів, вул. Сахарова, 2 з позначкою «Квитковий Бум» чи приносьте конверт особисто. Так можна виграти місячну картку для проїзду у трамваї і тролейбусі.

«Збирай, зберігай квитки, складай у конверти та надсилай у «Львівелектротранс». Лови момент та вигравай місячну картку для проїзду у трамваї і тролейбусі. Вже в травні будуть визначені перші переможці акції», - зазначають в ЛКП "Львівелектротранс".

Офіційні правила акції:

ЛКП «Львівелектротранс» розпочинає щомісячну Акцію «Квитковий Бум», мета проекту: спонукати пасажирів своєчасно оплачувати проїзд в громадському електротранспорті.

 1. Положення
  1. Організатором Акції «Квитковий Бум» є ЛКП «Львівелектротранс», м. Львів, вул. Сахарова, 2.
  2. Виконавцем Акції «Квитковий Бум» є ЛКП «Львівелектротранс», м. Львів, вул. Сахарова, 2.
 2. Умови проведення Акції «Квитковий Бум» (надалі Акція)
  1. Акція проводиться організатором у м. Львів.
  2. Акція проводиться щомісяця, період проведення: з першого по останнє число календарного місяця включно.
  3. Акція проводиться з метою популяризації електротранспорту у м. Львові та для збільшення поступлень грошових коштів від продажів проїзних документів.
  4. Під час Акції ціна проїзних документів не зміниться.
  5. При виникненні суперечок, що стосуються будь-яких питань, пов’язаних з отриманням подарунків, а також умов участі в Акції, остаточне рішення приймає організатор Акції ЛКП «Львівелектротранс». Таке рішення є обов’язковим до виконання і не підлягає оскарженню учасниками або третіми особами.
  6. ЛКП «Львівелектротранс» зберігає за собою право в будь-який час змінити умови Акції на свій власний розсуд, включаючи відміну, зміну та перенесення термінів Акції.
 3. Вимоги до учасників Акції
  1. В Акції можуть брати участь усі охочі, які користуються львівським електротранспортом.
  2. Учасниками Акції не можуть бути наступні особи: працівники ЛКП «Львівелектротранс», а також їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти).
  3. Учасники Акції під час участі в Акції зобов’язуються:
   1. Дотримуватись вимог Правил Акції.
   2. Зібравши потрібну кількість квитків, відправити за вказаною адресою або принести особисто.
   3. Вказати на конверті та підтвердити у випадку виграшу подарунку точність свого імені, домашньої адреси та номера телефону.
   4. Надання учасником недостовірних/некоректних/неповних даних для участі в Акції звільняє організатора від обов’язку вручити подарунок Акції.
  4. Беручи участь в Акції, учасник Акції погоджується з Правилами Акції.
  5. Беручи участь в Акції, кожен учасник Акції надає право використовувати своє ім’я, зовнішність, голос з рекламною метою в будь-яких засобах масової інформації без будь-якої компенсації.
 4.  Умови участі в Акції
  1. Для участі в Акції необхідно:
   1. Протягом періоду проведення Акції зібрати 50 загальних квитків або 50 пільгових квитків на проїзд в електротранспорті м. Львова
   2. Зібравши потрібну кількість квитків, учасник Акції повинен відправити квитки поштою або принести особисто за адресою: 79012, м. Львів, вул.. Сахарова, 2 (відділ зборів, 1-ший поверх), зробивши позначку на конверті «Акція «Квитковий Бум», тим самим він реєструється як учасник Акції. Обов’язково учасник повинен вказати свій актуальний номер телефону.
  2. Квитки мають бути закомпостовані і в належному стані (брудні, подерті, заклеєні квитки прийматись не будуть).
 5. Подарунки Акції
  1. Фонд подарунків Акції складають:
   1. Місячні картки на проїзд в електротранспорті м. Львова загального користування (три штуки).
   2. Місячні картки на проїзд в електротранспорті м. Львова пільгового користування (три штуки).
  2. За зібрані 50 квитків загального користування переможець отримує одну місячну картку загального користування для проїзду в електротранспорті м. Львова
  3. За зібрані 50 квитків пільгового користування переможець отримує одну місячну картку пільгового користування для проїзду в електротранспорті м. Львова.
 6. Визначення Переможців Акції
  1. Визначення переможців Акції проводитиметься щомісяця, в останній день календарного місяця, о 13.00.
  2. Комісія ЛКП «Львівелектротранс» в присутності учасників Акції проводять розіграш подарунків за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 2 (актовий зал).
  3. Остаточні результати визначення переможців Акції фіксуються організатором та відображаються у протоколах. Результати відбору, зафіксовані організатором у протоколах, є остаточними та такими, що не підлягають оскарженню.
 7. Порядок, умови та терміни отримання подарунків Акції
  1. Переможців Акції буде обрано способом розіграшу конвертів, витягнувши конверт випадковим способом одним із бажаючих із зали.
  2. Для отримання подарунка, учасники Акції зобов’язані:
   1. Прийти на розіграш, який відбудеться за адресою: м. Львів, вул.. Сахарова, 2 (актовий зал). Якщо переможець Акції не буде присутній, то організатор телефонує йому в присутності усіх учасників і повідомляє про виграш, якщо переможець не відповість на телефонний дзвінок, подарунок буде розігруватись ще раз.
   2. Учасник повинен надати паспорт або інший документ, який засвідчує особу і тим самим підтвердить правдивість своєї реєстрації в Акції.
  3. Грошовий еквівалент подарунку не видається.
 8. Загальні умови Акції
  1. Всю інформацію про Акцію можна отримати на сайті Львівської міської ради та на офіційній Facebook-сторінці ЛКП «Львівелектротранс».
  2. Організатор не несе відповідальності за:
   1. Неознайомлення учасниками з правилами Акції
   2. Неознайомлення учасниками з фондом подарунків Акції і умовами їх отримання.
   3. Невиконання, неналежне або несвоєчасне виконання учасниками/переможцями Акції обов’язків, передбачених у цих правилах.
   4. Неможливість отримання подарунків Акції відповідними переможцями Акції у зв’язку з відсутністю відповідної кількості квитків та необхідних документів або його відмови у наданні вказаних документів.
   5. Пошкоджені та/або фальшиві квитки не беруть участі в Акції.
   6. Неотримання подарунків Акції переможцем Акції, що сталося:

- не з вини організатора;

- через помилки поштової служби.

8.3 Беручи участь в Акції, учасники Акції підтверджують свою згоду з наступним:

8.3.1 Організатор має право змінити правила Акції та/або призупинити/припинити Акцію.

8.3.2 Інформація про факт перемоги, а також прізвище, ім’я переможця Акції буде опубліковано на сайті, в ЗМІ без сплати винагороди.

 1. Беручи участь в Акції, учасник засвідчує, що він ознайомлений і згоден дотримуватись цих правил.
 2. Ця Акція не є лотереєю або послугою у сфері грального бізнесу.