Працівник ЛКП «Львівелектротранс» перемогла в конкурсі «Європейські таланти в мобільності»

  • 24.06.2016, 09:15
  • Марія Чабада
Працівник ЛКП «Львівелектротранс» Ірина Іванишин перемогла в конкурсі «Європейські таланти в мобільності» (громадський транспорт) в номінації «Найкращий працівник проекту». Участь брало 70 кандидатів з 10 європейських країн.

Виставка «Transport Publics 2016, the European Mobility Exhibition» - це європейська експозиція в сфері транспорту, є єдиною виставкою, яка об'єднує всю сукупність областей і напрямків діяльності стосовно до всіх видів регулярних транспортних перевезень. Виставка об'єднує всі групи фахівців в сфері міських, міжміських і регіональних транспортних перевезень на території Франції і Європи: керівні органи, оператори, промислові підприємства, будівельники і підрядники.

Виставка «Transports Publics 2016»  проходить два рази на рік і об'єднує всіх професіоналів в галузі залізничного, автобусного, автомобільного та інших альтернативних видів транспорту, а також суміжних галузей, задіяних в роботі громадського транспорту, включаючи громадські роботи, розвиток інфраструктури, цивільне будівництво, планування міських територій, організації автостоянок, систем електронної квиткової оплати, консалтингу, проектування, інвестицій, страхування, енергетики, а також законодавчої діяльності.

«Дякую усім, хто мене підтримав та вірив у мене. Для мене велика честь представляти Україну, а саме місто Львів, як переможець в номінації «Найкращий керівник проекту» в конкурсі Європейські таланти в мобільності (громадський транспорт) серед 70 кандидатів з 10 європейських країн. Приємно, що перший раз в такому Європейському конкурсі перемогла Україна», - зазначила Ірина Іванишин.