«У червні зафіксовано 90 годин простоїв у русі електротранспорту Львова», - ЛКП «Львівелектротранс»

  • 06.07.2017, 10:04
  • Іван Бондар
Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», у червні через несприятливі дорожні обставини виникло близько 120 випадків, що спровокували майже 90 годин простоїв у русі громадського електротранспорту.

Зокрема, у зв’язку із ДТП на дорогах міста, трапилося 64 епізоди, що повпливали на зміни руху міських трамваїв та тролейбусів із загальною затримкою у часі на 32 години.

Зафіксовано також 27 випадків паркування авто у неналежних місцях, що унеможливлювали подальший рух трамвая або тролейбуса і стало причиною затримки у русі ще на 12 годин.

Крім того, ще 21 годину простою спровокували 20 випадків перекриття доріг мешканцями і більше як на 20 годин рух було призупинено, у зв’язку із проведенням урочистих заходів.

Як наслідок, незапланований простій та відхилення від прописаного графіку руху громадського електротранспорту Львова у червні склав близько 90 годин.

«Адміністрація ЛКП «Львівелектротранс» звертається до водіїв міста з проханням не паркувати авто на шляхах курсування міських трамваїв та тролейбусів. Як бачимо із наведеної статистики, випадків некоректного паркування, що спровокували простій громадського транспорту, було менше у порівнянні із попереднім місяцем. Однак, кількість годин та випадків простою все ж залишається суттєвою. Зокрема, в одному із епізодів, що трапився 26 червня на перетині вулиць Підвальної та Руської, де водій запаркував своє авто Фольксваген Тауреґ у неналежному місці, чим спровокував затримку руху 12-ти вагонів трамваїв на 1 годину та 40 хвилин. За даним фактом правопорушення водія авто, який представився працівником преси, запросили у Галицький відділок поліції, а некоректно припарковане авто евакуювали на штрафмайданчик. З цього приводу ми готуємо свої розрахунки завданих збитків та будемо позиватися до суду загальної юрисдикції, де від винуватця простою вимагатимемо компенсації збитків», – розповіли у ЛКП «Львівелектротранс».