А. Садовий: «Головне - якість. В нас немає потреби робити «для галочки»»

  • 21.08.2017, 16:05
  • 912
  • Галина Пелих
На перехресті вул. Личаківська – вул. Мечникова зараз фахівці працюють і перевіряють наявність пустот під вул. Мечникова. А на вул. Замарстинівській роботи розпочнуть цьогоріч, однак продовжуватимуть уже наступного року. Про це під час спілкування з журналістами розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

фото: прес-служба ЛМР

«Також ми проговорювали ситуацію по вул. Личаківській - вул. Мечникова. Фактично з завтрашнього дня починає працювати велика команда фахівців, яка повинна чітко  зрозуміти, чи є пустоти під вулицею Мечникова. Тому що в нас там є декілька колекторів: є новий колектор збудований, який ми ще не переключили в повному об’ємі, тому що йдуть роботи по вулиці Личаківський; є два інших, які мають орієнтовно 100 років.  І власне, щоб мати гарантію 100%, будівельники беруть ще два тижні часу, щоб виконати весь об’єм робіт. Але як вони мене запевнили, в вересні місяці ми будемо мати 100 відсотків готовий з’їзд з вул. Мечникова на вул. Личаківську. А по самій вул. Личаківській там багато роботи до кінця року, роботи активної системної. Тому що і колектори, і всі мережі міняємо, але там вже буде якість на наступні 20-30 років, щоб до цієї дороги не було запитань.

По Замарстинівській в цьому році почнемо роботу на невеликому куску дороги, а основний об’єм буде робитись наступного року. Щодо часу початку робіт, я не хочу забігати наперед. Тому що вже раз ми подавали проект на експертизу, експертиза повернула, бо є певні уточнення. Але проектанти – це люди, які мають певну монополію, і, слава Богу, що експертиза сьогодні дуже активно вникає в саму суть проекту, щоб потім не мати проблем. Тому Замарстинівську беремо в роботу в цьому році, але ми її не зробимо на той об’єм, який планували. Ми її будем робити все-таки і в цьому і в наступному році.

Головне - якість. В нас немає потреби і, я думаю, ніколи її не буде, робити «для галочки». Треба робити так, щоби до цієї дороги не було питань протягом кількох наступних десятиліть. Ось це є наша задача», - наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух