Завтра відбудеться карнавальна хода у межах фестивалю «Золотий Лев»: буде ситуативне припинення руху транспорту

Завтра, 30 вересня, у Львові розпочинається Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев на вулиці – 2017». У межах заходу відбудеться карнавальна хода за участю театрів України, Польщі, Чехії, Португалії. У зв’язку з цим, буде призупинення руху транспорту до 5 хвилин у період від 17.00 до 18.00 год за маршрутом ходи.

фото Олег Кохан
Фото Олег Кохан

Призупинення руху транспорту буде за маршрутом ходи театрів: вул. Університетська, 1 (площа перед ЛНУ імені Івана Франка) – вул. Листопадового Чину – пл. Генерала Г. Григоренка – вул. Академіка В.Гнатюка – просп. Свободи (непарна сторона) – пл. А Міцкевича – просп. Свободи (парна сторона) – площа перед Львівським національним академічним театром опера та балету ім. С.Крушельницької.

Нагадаємо, цього року фестиваль «Золотий Лев на вулиці- 2017» відбудеться з 30 вересня по 3 жовтня. У 2017 році фестиваль буде проходити на окремих локаційних майданчиках (площах) Львова. Зокрема, вистави будуть відбуватись в Трамвайному Депо, в дворику Львівської Ратуші, на спортивному майданчику Банківського інституту по вул. С. Стрільців, 11, на площі перед Львівською Оперою та на площі Ринок. Вистави, які відбуватимуться на закритих майданчиках, будуть платними.