Затверджено вартість місячних проїзних квитків у електротранспорті Львова

  • 29.09.2017, 17:44
  • 1755
  • Ганна Пищула
Сьогодні виконавчий комітет затвердив вартість нових проїзних квитків у електротранспорті Львова, які вступають в дію з 1 жовтня. Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», нові проїзні картки матимуть нові функції та їх можна буде придбати через мобільний додаток Приват24.

«Ми маємо зовсім новий квиток. Чим він хороший і цікавий для наших пасажирів? Найперше, він вже не є місячним календарним, тобто він не буде діяти від 1 числа місяця і до кінця місяця. Новий квиток можна придбати в будь-який день, і саме з того дня він буде діяти 30 днів. По краях квитка є дні і місяці. Відповідно компостується день і місяць, коли придбали квиток, і від цього дня починається відлік 30-ти днів. Компостувати будуть продавці в кіосках.

Також ще одна новинка – ми запроваджуємо триденний квиток. Цей квиток починає діяти з моменту першого компостера протягом трьох днів. В основному ми розраховуємо, що такий квиток буде популярним для туристів і гостей міста.

Також маємо квиток для юридичних осіб, які купують проїзні квитки для своїх працівників.

Сподіваємося, що такі нововведення активізують придбання квитків серед наших пасажирів, зокрема он-лайн. Адже ми дуже тісно співпрацюємо з ПриватБанком, щоб розширити закупівельні можливості через смартфони. Тому проїзні місячні картки можна буде придбати через мобільний додаток», - розповів Михайло Сидорович, директор ЛКП «Львівелектротранс».

Як повідомив Андрій Якимів, голова Західного ГРУ ПриватБанку, з початку цього року будь-хто може здійснити оплату за проїзд в електротранспорті через мобільний додаток Приват24. Також місячні квитки можна буде придбати через смартфон.

«Вже зараз можна придбати місячний проїзний квиток завдяки нашому додатку. А вже з понеділка можна буде придбати через смартфон проїзний пільговий квиток.

Також ми продовжили акцію «Банк повертає» до кінця року. Тобто, ми повертаємо фізичній особі вартість за кожну другу поїздку, здійснену впродовж дня. Тобто, ви платите, коли їдете на роботу, а з роботи додому оплачує банк», - розповів Андрій Якимів, голова Західного ГРУ ПриватБанку.

Відповідно, з 1 жовтня, у зв’язку зі зростанням вартості разового квитка на проїзд у міському електричному транспорті та враховуючи прогнозовану місячну кількість поїздок у міському електротранспорті:

  • вартість місячної проїзної картки для користування у міському електротранспорті для підприємств, установ та організацій – становить 180 грн.,
  • вартість загальної місячної проїзної картки для користування у міському електротранспорті для фізичних осіб – становить 120 грн.,
  • вартість пільгової місячної проїзної картки для користування у міському електротранспорті для учнів та студентів – становить 60 грн.,
  • вартість триденної проїзної картки – становить 40 грн.