Перейти до основного контенту
20°
Ясно
23 червня 2026
Вівторок
20°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
24°
Дощ, Похмуро
Вночі
17°
Дощ, Мінлива хмарність
24 червня 2026
Середа
21°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Ясно
Вночі
17°
Похмуро
25 червня 2026
Четвер
20°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Ясно
Вночі
17°
Мінлива хмарність
26 червня 2026
П'ятниця
22°
Мінлива хмарність
Вдень
25°
Ясно
Вночі
21°
Похмуро
27 червня 2026
Субота
21°
Ясно
Вдень
25°
Похмуро
Вночі
18°
Ясно
28 червня 2026
Неділя
25°
Ясно
Вдень
29°
Ясно
Вночі
18°
Ясно

Від завтра місячні картки на проїзд в електротранспорті Львова можна придбати у водіїв трамваїв та тролейбусів

18 жовтня 2017, 17:21
Іван Бондар
Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», від завтра місячні картки на проїзд в електротранспорті можна буде придбати у водіїв трамваїв та тролейбусів.

«Від завтра, 19 жовтня, місячні картки на проїзд в електротранспорті можна буде придбати у водіїв трамваїв і тролейбусів. Для цього водії матимуть спеціальні компостери, щоб на абонементах позначати дату придбання. Адже картки на проїзд будуть дійсні протягом місяця з дня їхнього придбання, а не протягом календарного місяця, як це було раніше. Вартість загального місячного абонементу становить 120 грн., пільгового (студентського та учнівського) – 60 грн.», - розповів Іван Бондар, начальник відділу інформації та зав’язків з громадськість ЛКП «Львівелектротранс».

За його словами, також картки на проїзд в електротранспорті можна придбати в кіосках на зупинках, через мобільний додаток Приват24.

Також, вже невдовзі, місячні абонементи на проїзд у трамваях та тролейбусах можна буде придбати онлайн за допомогою сайту ЛКП «Львівелектротранс».

«Вже невдовзі сайт запрацює повноцінно. Зараз ми його запускаємо в тестовому режимі», - розповів Іван Бондар.