У Львові відкрили авіарейс Мілан – Львів – Мілан

  • 20.10.2017, 18:26
  • Уляна Шпуляр
Сьогодні, 20 жовтня, о 15.50 год. перший літак Ernest Airlines прибув у Міжнародний Аеропорт імені Данила Галицького з аеропорту Бергамо Оріо Аль Сіріо, Мілан. Рейсом відкривається нова сторінка історії, яку робить італійська компанія в 2017 році.

фото: Олександр Мазуренко

«Сьогодні ми маємо дуже гарну новину для львів’ян і я дуже щаслива, що одна мрія львів’ян збулася. Сьогодні ми відкрили рейс до Італії, сьогодні ми можемо полетіти до Мілану. Я дуже щаслива, що сьогодні на першому рейсі ми має 102 пасажири на приліт і 99 на відліт. Це дуже гарний знак, що вже з перших рейсів знають про цю компанію і ми маємо великі надії на те, що з двох рейсів на тиждень перейдемо на 3-5 рейси на тиждень.

Я впевнена, що компанія Ernest Airlines в нас надовго. Відкриття нових рейсів забезпечено, тобто Венеція і Неаполь будуть також популярними і зразу будуть завантажуватися», - зазначила Тетяна Романовська, генеральний директор ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького»

фото: Олександр Мазуренко

«Сьогоднішній світ такий, що ключовим елементом розвитку в туризмі чи в бізнесі, чи в інших соціальних справах – це комунікація. І сьогодні люди надають перевагу подорожі літаком. І там, де є такі авіасполучення – там є великий розвиток. Тому сьогодні для нас дуже важливий момент, бо ще більше гостей мають змогу приїжджати, ще більше львів’ян мають змогу відкривати інші чудові, надзвичайно великі міста світу. І ми також говоримо про розвиток конференц-індустрій, де ще більше виставок, конференцій можуть відбуватися і ще більше цікавих, хороших, сильних  угод можуть додатися.

Дуже дякую авіакомпанії, аеропорту за такі успішні історії для міста Львова, для України», - відзначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

«Ми віримо, що цей рейс, який сьогодні відбувся – це буде один з багатьох рейсів, де ми забезпечимо найкращий сервіс для вас і в майбутньому на вас чекає ще два рейси зі сполученням до Неаполю та до Венеції», - додав Чаді Ал Теннер, бізнес-девелопер італійської авіакомпанії «Ernest Airlines».

фото: Олександр Мазуренко

Український напрямок буде розширено в грудні новими рейсами, які будуть літати до столиці України, Києва, і аеропортів Неаполя та Венеції.

СЕО компанії «Ернест Айрлайнс» швед David Girhammar заявляє: «Ми дуже зацікавлені в потребах мобільності емігрантів в Італії і їхніх близьких людей, які живуть в Україні. Це одна з найважливіших тем сьогодення. Ті, хто залишили сім’ю в іншій частині континенту, є нашими клієнтами надовго. Це місія авіакомпанії – розуміти проблеми людей і пропонувати зручні авіаперевезення не тільки в цінах, але і в годинах прильоту/відльоту. З Україною ми обрали два міста, які б могли скористатися присутністю авіакомпанії, і ми запропонували пасажирам прямі рейси, привабливі розклади та час подорожі менше двох годин».

У підтвердження, що «Ернест Айрлайнс» зрозуміла потреби своїх клієнтів, що подорожують між Україною і Італією, лише за 24 години з початку продажів вже було продано 400 квитків.

До кінця року «Ernest Airlines» планує перевезти 15 500 пасажирів на 116 рейсах тільки на ринку Італія-Україна. А з 2018 року планують перевезти 210 000 пасажирів 1608 рейсами у період січень-грудень.

Це важливі цифри, що дають можливість чітко зрозуміти, які є відносини між Італією і Україною – дуже активні і динамічні. Чим більше є можливостей літати в гарній компанії і з розумною ціною, тим більше вони будуть подорожувати.

Рейси Бергамо-Львів, Бергамо-Київ, Неаполь-Львів, Неаполь-Київ, Венеція-Львів у продажі з 1-го жовтня 2017 на сайті flyernest.com, в туристичних агентств, на сайтах найбільших агрегаторів і онлайн-турагенцій та GDS (квитки можна знайти за кодом IATAH1).

Довідка

Компанія «Ernest Airlines» була створена групою шведських та італійських інвесторів у 2015 році. «Ernest Airlines» отримала Сертифікат європейського авіаперевізника 11 квітня 2017 року та почала виконувати рейси з Італії 1 червня 2017 року на Airbus A319. Компанія придбала Airbus A320 у серпні та планує ввести в експлуатацію ще два Airbus A320 у період від грудня 2017 до квітня 2018 року. Ціни на квитки починаються від 49 євро, включно із податками. Квитки можна купити он-лайн на офіційному сайті авіакомпанії flyernest.com та: у туристичних агенціях; в основних он-лайн туристичних агенціях; з використанням GDS, Глобальної дистриб’юторської системи (за кодом H1); у касах львівського та київського аеропортів.

«Ernest Airlines» дозволяє пасажирам купувати до трьох місць багажу – 15, 20 або 25 кілограмів кожне, вартість – від 8 євро за одне місце.

Кол-центр: з Італії +39 02 8973066; з України +380 322 530114. Пн-Нд: 06:00-22:00.