ЛКП «Львівелектротранс» просить власників самовільно встановлених кабельних мереж та додаткового обладнання на електроопорах підприємства зголоситися до 10 січня 2018 року

  • 15.12.2017, 15:15
  • Ганна Пищула
Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку з інвентаризацією контактної мережі тролейбусно-трамвайних ліній по всьому місту, ЛКП «Львівелектротранс» просить до 10 січня 2018 року зголоситися усіх власників контактних підключень та кабельних мереж, які розміщено на опорах, що перебувають на балансі ЛКП «Львівелектротранс».

фото: Олкександр Мазуренко
фото: Олкександр Мазуренко

«Ми провели інвентаризацію усіх опор. У нас на балансі є більше 4 тис. електроопор, на яких розміщено понад 120 км електромережі, як трамвайної, так і тролейбусної. Частина опор є в незадовільному стані. Ці опори будуть демонтовані і на їх місці буде встановлено нові опори.

Також виявлено багато самовільно встановлено кабельних мереж – мобільних і інтернет провайдерів, МАФів, магазинів на опорах ЛКП «Львівелектротранс». Тому ми звертаємося до усіх підприємців, хто самовільно встановив на наших опорах свої кабельні мережі, різноманітне додаткове обладнання, сонячні батареї, рекламні конструкції, зголоситися до нас і укласти договори на розміщення цього обладнання.

Самовільні підключення було виявлено у всіх районах Львова. Відповідно ці кабельні мережі, різне обладнання створюють додаткове, непередбачуване навантаження на опори, що може спричинити до того, що вони швидше зношується», - розповів Іван Бондар, начальник відділу інформації та зав’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

Усіх власників діючих мереж просять зголоситися у приймальню головного інженера ЛКП «Львівелектротранс» Володимира Коваліва за адресою: вул. Сахарова, 2 (3-ій поверх) або за телефоном (032) 238 68 50 з понеділка до четверга, з 08.00 год до 17.15 год, а в п’ятницю до 16.00 год (обідня перерва з 12.00 год до 13.00 год) або надіслати свої контакти на електронну адресу підприємства: [email protected]. Потрібно узгодити дії з відключення та демонтажу існуючих мереж з подальшим підключенням та розміщенням контактних мереж на нових опорах на договірній основі. Якщо до 10 січня власники не зголосяться, то усі самовільно встановлені мережі будуть демонтовані силами служб ЛКП «Львівелектротранс».

відео: Андрій Андрух