Учора виконавчий комітет прийняв два рішення щодо забезпечення безперебійного надання послуг з перевезення пасажирів громадським транспортом

  • 21.12.2017, 10:24
  • Прес-служба ЛМР
Учора виконавчий комітет ЛМР прийняв два рішення щодо забезпечення безперебійного надання послуг з перевезення пасажирів громадським транспортом: «Про забезпечення організації перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування» та «Про забезпечення безперебійного надання послуг з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування».

«Що до першого рішення. Було укладено тимчасові договори з перевізником «Успіх БМ» на 5 маршрутів та АТП 14630 - на 54 маршрут. Тимчасові договори закінчуються відповідно з «Успіх БМ» 22 січня, а з АТП 14630 -  5 січня. Відповідно ми це рішення швидше підготували, щоб можна було оперативно все зробити і підписати тимчасові договори.

Наступне рішення по 20 маршрутах, які обслуговували до сьогоднішнього  для «Міра і К» і  АТП 14630 відповідно. Судом були договори визнані нечинними, тому ми уповноважили «АТП № 1» укласти договори з перевізником на обслуговування цих маршрутів, оскільки судом заблоковані проведення конкурсу і вчинення будь-яких дій», - прокоментував Олег Партика, в.о. начальника управління транспорту ЛМР.