«На комунальних міських маршрутах пільга на проїзд пенсіонерів залишається», - Сергій Бабак

  • 19.01.2018, 17:24
  • Ганна Пищула
Львівська міська рада не підтримує рішення приватних перевізників щодо запровадження оплати за проїзд у транспорті пенсіонерами, тому вже сьогодні скерує листа до управління Укртрансбезпеки у Львівській області з вимогою перевірити дії приватних перевізників та вжити усіх необхідних заходів. Як наголосив під час брифінгу заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак на комунальних міських маршрутах пільга на проїзд пенсіонерів залишається.

«Ми не підтримуємо таке рішення і на комунальному міському транспорті пільговий проїзд для пенсіонерів залишається. Зараз на ринку автомобільних перевезень міські комунальні підприємства мають лише 35%, а 65% належить приватникам. Якщо б ми мали більшість ринку перевезення, то такі питання вирішувалися б у інший спосіб.

Щодо комунального транспорту, то в цьому році маємо намір придбати 100 великих автобусів та придбати трамваї і тролейбуси», - розповів Сергій Бабак, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства ЛМР.

Нагадаємо, ЛК «АТП-1» обслуговує 20 денних маршрутів і 7 нічних. Це маршрути 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 9, 10, 16, 20, 28, 29, 32, 37, 45, 46, 47а, 55, 56 та експрес-маршрути, які курсують від АЗ «Західна» до пл. Різні.