Виконавчий комітет затвердив договір про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

  • 02.02.2018, 10:17
  • Ганна П’єх
Сьогодні на засіданні виконавчого комітету затвердили договір про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

фото: Олександр Мазуренко

«Цей договір є доопрацьованим. У договорі конкретніше передбачені штрафні санкції до перевізників, яких не було передбачено в попередньому договорі. Передбачено штрафні санкції за невипуск автобусів на маршрут, за порушення регулярності вигоду – це буде штраф у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів. За інші порушення, до прикладу, не забезпечення автобусів відповідним освітленням, неналежний санітарний стан – штраф 100 неоподаткованих мінімумів.

Також у договорі передбачено інвестиційні зобов’язання до перевізників, щодо оновлення рухомого складу – це капітальний ремонт існуючих автобусів, придбання вживаних, але обов’язково з низьким рівнем підлоги та закупівля нових автобусів. Відповідно до договору, кожного року перевізники мають оновлювати свій рухомий склад мінімум на 10%, протягом терміну, на який укладено договір.

Якщо ж водії в маршрутках погано поводитимуться з пасажирами, то з цього приводу необхідно звертатися в управління Укртрансбезпеки. Адже якщо має місце така поведінка, Укртрансбезпека має право провести перевірку та скласти відповідний протокол і на підприємство і на водія», - розповів в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика.

За його словами, у найближчий час у Львові планують оголосити конкурс на визначення перевізників на автобусні маршрути загального користування.

рішення