«Є люди, яким не подобається те, що на маршрутках почали встановлювати датчики контролю рівня палива», - О.Хамула

  • 20.02.2018, 09:41
  • 679
  • Романа Куць
У маршрутках АТП-1 встановлюють датчики контролю рівня палива, вже 50 машин забезпечено цим обладнанням. Такі датчики рахують кількість пального, яке мало б бути використане під час подолання кілометражу, що здійснює водій. Відтак, ведеться детальний облік використання пального. Саме тому люди можуть вдаватися до провокацій. Про це розповів директор АТП-1 Орест Хамула.

«В інтернеті розповсюдили фейкову інформацію про те, що АТП-1 не виплачує зарплату у повному обсязі та робить це по двох відомостях. Такі дії та розмови – це провокація. Людина, що розповсюдила цю інформацію – це вигаданий персонаж, якого у штаті АТП-1 немає. Є люди, яким не подобається те, що на маршрутках почали встановлювати датчики контролю рівня палива.

Торік через систему ProZorro ми закупили датчики для контролю рівня палива, якими обладнано вже 30% машин. Тим, хто мав понаднормове використання палива, це не сподобалось, адже, як нам відомо, дехто дозволяв собі використовувати паливо у приватних цілях. Тепер це зробити важко, оскільки ведеться облік. Відтак, чому одні водії можуть вкластися у встановлену норму, одні можуть навіть зекономити пальне, а інші мають понаднормове використання. Ті, хто має понаднормове використання пального, повинні повертати за нього кошти підприємству», - зазначив директор АТП-1 Орест Хамула.