До Великодніх свят у Львові посилять роботу громадського транспорту, який курсує до кладовищ

• 04.04.2018, 09:42
  • Ганна П’єх
Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, у дні Великодніх свят у Львові посилять роботу громадського транспорту, який курсує до міських кладовищ.

У зв’язку зі збільшенням кількості пасажирів, які прямуватимуть до міських кладовищ під час Великодніх свят, та з метою полегшення доїзду громадян до місць поховань їх родичів та близьких в управлінні транспорту Львівської міської ради у роботу пасажирського транспорту внесли зміни.

Зокрема, у період 8 - 9 квітня та 14 - 15 квітня буде збільшено кількість автобусів на маршруті № 55, який курсує до Голосківського кладовища – до 4 одиниць.

Маршрут автобусів № 38 продовжено до Сихівського кладовища.

А також буде збільшено кількість тролейбусів № 11 (пл. Петрушевича – Сихівське кладовище) до 4 одиниць.

Усі автобуси на цих маршрутах курсуватимуть відповідно до затвердженого розкладу руху.