З понеділка на трамвайних маршрутах № 3 і № 8 буде збільшено кількість вагонів

  • 13.04.2018, 16:32
  • Ганна Пищула
Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», з понеділка, 16 квітня, буде збільшено щоденний випуск трамвайних вагонів на маршрутах міста. Зокрема, через великий пасажиропотік, буде підсилено додатковими вагонами маршрути № 3 і № 8.

«З понеділка, 16 квітня, ЛКП «Львівелектротранс» збільшить щоденний випуск трамвайних вагонів на маршрутах міста до 70 одиниць. Зважаючи на інтенсивний пасажиропотік на сихівському напрямку та напрямку в бік південної частини міста (вул. Кн. Ольги – вул. В.Великого) додаткові одиниці рухомого складу розподіллять між трамвайними маршрутами № 3 і № 8. Відтак щоденний випуск вагонів на маршруті № 8 буде збільшено до 18 одиниць, а на маршруті № 3 – до 12 одиниць», - розповів Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо, цього року у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку заплановано суттєве оновлення електротранспорту Львова - придбати 50 нових тролейбусів та 40 трамваїв (10 нових трамваїв і 30 трамваїв з Берліна).