Перейти до основного контенту
23°
Ясно
26 червня 2026
П'ятниця
23°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
21°
Ясно
27 червня 2026
Субота
23°
Ясно
Вдень
27°
Ясно
Вночі
20°
Похмуро
28 червня 2026
Неділя
26°
Мінлива хмарність
Вдень
30°
Мінлива хмарність
Вночі
21°
Ясно
29 червня 2026
Понеділок
28°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
33°
Мінлива хмарність
Вночі
23°
Ясно
30 червня 2026
Вівторок
24°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
20°
Дощ, Похмуро
01 липня 2026
Середа
23°
Дощ, Похмуро
Вдень
28°
Похмуро
Вночі
21°
Похмуро

«Я не підтримую сьогодні жодних дискусій про підняття тарифу», — Андрій Садовий

16 листопада 2018, 10:44
Прес-служба ЛМР
Сьогодні перед початком засідання виконкому міський голова Львова Андрій Садовий озвучив позицію мерії Львова щодо тарифів на проїзд в автобусному транспорті. З його слів, місто не підтримує жодних дискусій про підняття тарифу, оскільки зараз воно є недопустимим.
фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«В засобах масової інформації я прочитав повідомлення, що управління транспорту починає процес щодо зміни тарифу. Я б хотів звернути увагу на недопустимість подібних коментарів, а також подібних повідомлень з боку управління транспорту, тому що жодних політичних рішень ні міський голова, ні виконавчий комітет Львівської міської ради не приймали», — сказав мер Львова Андрій Садовий.

З його слів, кожного тижня місто отримує нові автобуси, зокрема — вже є 69 МАЗів, а до кінця року буде 100.

«Люди відчувають зовсім інший сервіс. Дай Бог, «Електрон» до кінця року поставить 50 автобусів, як обіцяли. Але є одна проблема — наше комунальне «АТП-1» возить пенсіонерів безоплатно, а приватні перевізники цього не роблять.

От коли приватні перевізники зрозуміють свою соціальну відповідальність, дадуть повідомлення про згоду йти на зустріч пенсіонерам — тому що люди бідні, тоді можна сідати і публічно дебатувати. Але публічно, а не за спиною меседжів, які під тиском робить управління транспорту, тому що перевізникам це не подобається. Скільки приватні перевізники закупили нових автобусів? Деколи на цей автобус страшно дивитися", — зазначив мер, та дав доручення провести службове розслідування і притягнути винних до відповідальності.

«Я ще раз прошу почути мою позицію. Я не підтримую сьогодні жодних дискусій про підняття тарифу. Прошу не політизувати це питання, не робити з нього шоу. Якщо перевізники погодяться возити пенсіонерів безоплатно, тоді можемо почати розмову, запрошуючи депутатів і всіх охочих. Тому що це неповага до людей, які все своє життя працювали у Львові, і сьогодні місто знаходить можливості їх возити безоплатно, а приватні перевізники заробляють гроші. Треба йти на допомогу людям, тому що їм зараз складно. Спробуйте вижити сьогодні на пенсію», — акцентував Андрій Садовий.