Автобусний маршрут № 52 розпочав курсувати до смт Рудно

• 25.11.2019, 11:32
  • Ірина Ревунова
Львів покращує транспортне сполучення з довколишніми населеними пунктами. Так, відповідно до рішення виконавчого комітету «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.09.2011 № 809», від сьогодні, 25 листопада, автобусний маршрут № 52 розпочав курсувати до смт Рудно.

«На прохання депутатів і мешканців смт. Рудно, для покращення транспортного сполучення та підвищення комфорту маломобільних пасажирів до смт Рудно розпочав курсувати маршрут № 52 з низькопідлоговими автобусами.

Автобуси курсують за затвердженим виконавчим комітетом Львівської міської ради маршрутом", — розповів директор Львівського комунального АТП № 1 Орест Хамула.

Згідно з рішенням виконавчого комітету, маршрут № 52 продовжено до смт Рудно за схемою: смт Рудно (вул. Грушевського) — смт Рудно (вул. Володимира Великого, вул. Шептицького) — вул. Городоцька — вул. Торгова — пл. Різні — пр. Чорновола — вул. Липинського — вул. Варшавська — пр. Чорновола — вул. Городоцька — смт Рудно (вул. Шептицького, вул. Володимира Великого) — смт Рудно (вул. Грушевського).