Частину вул. Замарстинівської, від вул. Липинського до вул. Торф’яної, відкрито для проїзду транспорту

  • 09.01.2020, 12:47
  • Ганна П’єх
Ремонт вул. Замарстинівська на завершальному етапі. На ділянці від вул. Липинського до вул. Гайдамацької, і від вул. Липинського до вул. Торф’яної повністю виконані роботи по заміні інженерних мереж, зокрема основного колектора, прокладено трамвайну колію, контактну мережу та повністю замощено проїзну частину вулиці. Вчора, 8 січня, відбувся пробний виїзд трамваю по відремонтованій вул. Замарстинівська та відкрито для проїзду транспорту ділянку від вул. Липинського до вул. Торф’яна.

Як повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 8 січня, для проїзду транспорту відкрито частину вул. Замарстинівська — ділянку від вул. Липинського до вул. Торф’яна.

«Роботи на цьому відрізку завершені повністю. Залишається доставити ще кілька дорожніх знаків. Тому відкрили цю частину вулиці для проїзду», — пояснив Андрій Білий.

Нагадаємо, завершити усі роботи і повністю відкрити вул. Замарстинівська для проїзду громадського і приватного транспорту планують з 16 січня.