Контролерам в електротранспорті студентський та учнівський квиток можна пред’являти у додатках «Приват 24» та «Дія»

• 27.03.2020, 15:26
  • Ганна П’єх
Відповідно до рішення виконавчого комітету «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06.04.2018 № 361», тепер, під час проїзду в електротранспорті, студенти і учні, які мають право пільгового проїзду за умови пред’явлення оригіналу документа, який підтверджує право на відповідну пільгу, можуть показувати свій студентський (учнівський) квиток у додатках «Приват 24» та «Дія». Це буде прирівнюватися до оригіналу.

«Прийнятим рішенням ми дозволяємо контролерам в електротранспорті використовувати для підтвердження пільги студентський (учнівський) квиток державного зразка у додатках «Приват 24» та «Дія».

Тобто учні і студенти можуть не показувати контролеру паперовий варіант свого посвідчення, а показати його у телефоні, у відповідних додатках. Це прирівнюється до оригіналу", — повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, станом на зараз у Львові призупинена дія пільг на проїзд у громадському транспорті для усіх категорій громадян, які передбачені законодавством України, ухвалами сесії ЛМР та рішеннями виконавчого комітету. Це тимчасовий захід, і він буде діяти до закінчення карантину. Після закінчення карантину рішенням комісії ТЕБ і НС всі пільги будуть відновлені.

Отож, студенти і учні зможуть користуватися новою можливістю після відновлення права на пільговий проїзд.