Рішення про роботу транспорту у Львові прийматиме міська комісія ТЕБ та НС, — А. Садовий

• 06.04.2020, 09:20
  • Пресслужба ЛМР
Наразі транспорт у Львові працює у звичному режимі. Сьогодні відбудеться засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, на якому буде фіналізовано рішення щодо роботи громадського транспорту у Львові. Про це в ранковому ефірі радіо «Люкс ФМ» розповів мер Львова Андрій Садовий.

«У всіх, звичайно, є питання по громадському транспорту. Сьогодні транспорт працюватиме в звичному режимі. Будем мати перед обідом засідання комісії з надзвичайних ситуацій, і будемо фіналізувати рішення, враховуючи позицію Уряду, тому що в багатьох містах транспорт припинив свою роботу.

Рух легкового транспорту зупиняти — це більше емоції. Тому що, якщо людина їде своєю машиною, то вона нікому не зашкодить. От якщо вона буде підвозити когось — це вже інше питання. Плюс, ви ж знаєте, що багато хто підтримав ініціативу, і люди безоплатно возять медиків, які є зараз на передовій. Це також важлива річ", — сказав мер Львова Андрій Садовий.

Нагадуємо, офіційні канали отримання інформації: