Хворим, які потребують хіміотерапії та гемодіалізу, дозволено проїзд у громадському транспорті під час карантину

• 09.04.2020, 20:02
  • Христина Процак
Міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення про надання дозволу на проїзд у громадському транспорті Львова хворим на хронічні захворювання, а саме хворим, які потребують хіміотерапії та гемодіалізу. Мова йде про користування транспортом в часі карантину.

фото: Роман Балук

Сьогодні на позачерговому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС було прийнято рішення про надання дозволу на проїзд у громадському транспорті Львова хворим на хронічні захворювання, а саме хворим, які потребують хіміотерапії та гемодіалізу.

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 255 від 2 квітня 2020 року, визначено перелік закладів і установ, працівники яких можуть їздити у громадському транспорті, оскільки вони забезпечують життєдіяльність міста.

Зокрема, можуть їздити працівники закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують:

• охорону здоров’я,
  • продовольче забезпечення,
  • урядування та надання найважливіших державних послуг,
  • енергозабезпечення,
  • водозабезпечення,
  • комунальні послуги,
  • зв’язок та комунікації,
  • засоби масової інформації,
  • фінансові та банківські послуги,
  • функціонування інфраструктури транспортного забезпечення,
  • сфери оборони,
  • правопорядку та цивільного захисту,
  • об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл.

Перевезення можливі за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

буклет

протокол