Виконком погодив доцільність залучення коштів ЄІБ для модернізації трамваїв для перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю

• 30.04.2020, 12:43
  • Пресслужба ЛМР
Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про надання у 2020 році висновку щодо доцільності залучення ЛКП «Львівелектротранс» коштів позики у рамках проекту «Міський громадський транспорт України» для реалізації підпроекту «Капітальний ремонт трамвайних вагонів з модернізацією (переобладнанням) для забезпечення перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю».

фото: Роман Балук

«Це мова про реконструкцію старих трамваїв і встановлення у них відповідної вставки для зручностей маломобільних груп населення.

Отож, цим проектом передбачається повна реконструкція трамваїв і переобладнання їх для забезпечення перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю.

Така модернізація може коштувати від 350 до 500−600 тис євро, в залежності від результатів тендеру. Натомість новий трамвай коштує 1,6−1,7 млн євро. Термін експлуатації відремонтовано трамвая не сильно відрізняється від нового, тому це дуже хороший і вигідний проект", — прокоментував Геннадій Васьків, заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань.

відео: Андрій Андрух