У Львові продовжують облаштовувати велодоріжки: роботи тривають на низці вулиць

• 10.06.2020, 17:52
  • Пресслужба ЛМР
Львів розширює веломережу. Наразі роботи з облаштування велодоріжок тривають на таких великих дорогах як вул. Сихівська, Кн. Ольги, Хуторівка та пр. Чорновола. Одним з наймасштабніших проектів є будівництво велодоріжки на вул. Княгині Ольги, яка є найкоротшим зв’язком між великим житловим районом на півдні м. Львова та центральною частиною міста. Згідно з проектом на вулиці буде облаштовано близько 18 тис. м2 тротуарів, близько 6 тис. м2 велодоріжки і до 1 тис. м2 спільної зони.

фото: Олександр Мазуренко

«Облаштування велодоріжки на вул. Княгині Ольги наразі на стадії завершення, але нам потрібне додаткове дофінансування. Зараз ми прокладаємо велодоріжку лівою стороною вулиці до вул. Наукової. У нас залишилось виконати фактично 5−10% робіт.

По вул. Чорновола ми дійшли до вул. Варшавської. В межах фінансування (7 млн грн) ми роботи виконали. Наразі йде процедура оплати. Чекаємо на додаткове фінансування. До того ж, Сихівська РА продовжує робити велодоріжку на вул. Сихівській, її частково вже заасфальтували, однак вона так само потребує дофінансування. А також роботи з облаштування велодоріжки на вул. Хуторівка тривають згідно із затвердженим проектом", — зазначив начальник відділу капітального ремонту управління інженерного господарства Іван Матківський.

Також, за словами директора ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олега Шміда, вже наступного місяця розпочнуться роботи з облаштування велодоріжки на вул. Городоцькій.

«Вже незабаром в Залізничному районі будуть робити велодоріжку по вул. Городоцькій від вул. Сяйво до вул. Патона. Там проводитимуть як ремонт тротуарів, так і ремонт велодоріжки», — розповів Олег Шмід.

Нагадаємо, загалом Львів перетнув позначку у 100 км велосипедних шляхів.

фото: Олександр Мазуренко