Усі пільгові категорії мають право безкоштовного проїзду в громадському транспорті Львова

  • 25.11.2020, 15:39
  • 2060
  • Пресслужба ЛМР
В Україні продовжується карантин. З огляду на карантинні обмеження, в громадському транспорті Львова продовжує діяти режим спецперевезення. У мерії нагадають про важливість дотримання пасажирами правил індивідуального захисту, та відзначають, що усі пільгові категорії мають право безкоштовного проїзду в громадському транспорті. Зокрема, пільга діє для пенсіонерів за віком, інвалідів ІІ групи та учнів шкіл.

фото умовне, автор: Роман Балук

«З 9 липня рішенням міська комісія з питань ТЕБ і НС було відновлено пільгове перевезення у міському транспорті, яке призупинили у березні через карантині обмеження. Право безкоштовного проїзду мають усі категорії передбачені чинним законодавством України, а також, відповідно до ухвал сесії міської ради, пенсіонери за віком, інваліди ІІ групи і учні шкіл, за умови пред’явлення відповідного посвідчення.

Позаяк карантин продовжується і продовжує діяти режим спецперевезення, важливо, щоб усі пасажири дотримувалися правил індивідуального захисту, та при можливості, обмежували поїздки у транспорті, зокрема у пікові години", — повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.