У Львові створили серію відеороликів для популяризації електротранспорту

• 07.12.2020, 13:19
  • Пресслужба ЛМР
ГО «Плато» за підтримки Львівської міської ради розробила серію відео про аспекти сталості, вплив на здоров’я та загальні переваги використання електротранспорту.

фото умовне, автор: Олександр Мазуренко

«Трамваї, моноколеса, е-самокати, електричні велосипеди та електрокари — повсякденні засоби переміщення львів'ян — головних героїв опублікованої у мережі відеоісторії. Вони діляться перевагами використання такого транспорту та закликають усіх обирати сталість у мобільності.

У Львові вже розміщено більше півсотні зарядних станцій для електроавто, а також постійно розвивається система громадського електричного транспорту", — розповідають у ГО «Плато».

Відеоісторію розробили за допомогою львівської креативної студії WHAT IF. У рамках проекту активісти створили також короткі відео про аспекти сталості, про вплив на здоров’я людини та про загальні переваги використання е-засобів переміщення.