Компанія Bolt допомагає перевозити львівських медиків під час локдауну

  • 07.04.2021, 17:57
  • Пресслужба ЛМР
Провідна європейська платформа для замовлення поїздок Bolt почала надавати допомогу у транспортуванні медичних фахівців Львова. Дев’ять львівських медичних установ уже отримали перші 300 промокодів на поїздки.

фото умовне, автор: Роман Балук

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією та переведенням громадського транспорту в режим спецперевезень, компанія Bolt вирішила підтримати медичних працівників Львова. Промокоди на поїздки дозволять їм комфортно і без затримок діставатися до місця роботи і назад додому.

«Ми сподіваємося, що наша допомога сприятиме злагодженій роботі медичних закладів і дозволить уникнути збоїв через можливі запізнення персоналу. Ми готові й надалі допомагати місту, зокрема його критично важливій інфраструктурі», - коментує керівник напряму замовлення поїздок компанії Bolt в Україні Сергій Павлик.

Компанія Bolt започаткувала ініціативу з перевезення медичних фахівців у березні 2020 року. За період карантину водії платформи Bolt здійснили 125 тисяч поїздок для медиків на суму понад 23 млн грн. У Львові компанія Bolt повністю забезпечувала перевезення медперсоналу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги та обласної інфекційної лікарні.

Довідка

Bolt ― провідна європейська платформа для замовлення поїздок, головна мета якої зробити пересування містом більш доступним, зручним і надійним. Послугами Bolt користується понад 50 млн осіб у 40 країнах Європи й Африки. Компанія надає цілу низку послуг, таких як виклик автомобілів, доставка їжі, кур’єрська доставка, прокат електросамокатів і електровелосипедів. Усі поїздки Bolt в Європі є вуглецево-нейтральними: компанія прагне зменшити екологічний слід згідно зі стратегією «Green Plan».

В Україні послуги компанії Bolt доступні у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Чернігові, Сумах, Білій Церкві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, а також в Івано-Франківську й Одесі (www.bolt.eu).