Сесія підтримала збільшення кількості ділянок для паркування транспортних засобів

• 22.04.2021, 13:24
  • Ганна П’єх
У Львові збільшиться кількість ділянок, визначених для забезпечення паркування транспортних засобів. Відповідну ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 «Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова» прийнято сьогодні на сесії Львівської міської ради.

фото: Роман Балук

Як доповіла Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку, ухвалою пропонується доповнити перелік ділянок, визначених для паркування транспортних засобів, такими земельними ділянками:

1. вул. Романчука, 2 (3 парко-місця);
  2. вул. Професора Буйка (біля будинку на вул. П. Мирного, 24) (6 парко-місць);
  3. вул. Луганська-Козельницької (на розі) (42 парко-місця);
  4. вул. Козельницької (район перехрестя вул. П. Мирного – вул. І. Франка) (21 парко-місце);
  5. вул. Володимира Великого, 117 (23 парко-місця);
  6. вул. Трускавецька (3 парко-місця).