«До свого майна потрібно ставитися по-господарськи і не залишати його на прибудинкових територіях», – Ірина Маруняк про покинуті авто

  • 07.05.2021, 16:36
  • 1645
  • Ганна Пищула
Комунальні служби міста ведуть активну роботи з очистки територій від покинутих авто. Як наголошує Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, власники машин повинні по-господарськи ставитися до свого майна і не залишати його на прибудинковій території, біля проїзних вулиць та ін. Це не естетично і може створювати небезпеку.

фото умовне

«На початку квітня спільно з районними адміністрацію ми провели інвентаризацію покинутих авто на території міста. Таких авто виявили 58. Далі подали запити у сервісний центр Міністерства внутрішніх справ, дали їм номери покинутих авто й натомість отримали інформацію про власників. Відтак звернулися до реєстру територіальної громади й одержали інформацію про місце проживання власників. Маючи цю інформацію, управляючі компанії, районні адміністрації розпочали роботу з власниками. Власникам дають попередження, що в 10-денний термін авто необхідно забрати. На прохання власників, допомагали їм перевести авто у гараж. Якщо авто не забирають, то залучаємо евакуатори і в примусовому порядку забираємо машину на штрафмайданчик.

Так, на кінець квітня, в процесі проведеної роботи, 20 автомобілів забрали самі мешканці, а 6 забрано за допомогою евакуатора на штрафмайданчик. Зараз залишається 28 авто. Роботу продовжуємо. Щомісяця будемо проводити рейди.

Відзначу, що зараз, коли мешканці бачать, що ми забираємо старі, покинуті авто або ж спонукаємо власників це робити, на «гарячу лінію» почали надходити повідомлення, де є покинуті машини. Ми беремо ці адреси в роботу і працюємо.

Однак, хочу звернутися до мешканців-власників машин, щоб вони по-господарськи ставилися до свого майна і не залишали пошкоджені авто на прибудинковій території, біля вулиць. Це не естетично і створює небезпеку, коли авто пошкоджене, розбиті вікна. Прибудинкова територія має бути прибраною, гарною, там повинні відпочивати діти і старші люди, і це аж ніяк не місце, аби залишати старі, аварійні машини», - розповіла Ірина Маруняк.

відео: Андрій Андрух