Завтра відновлюють ремонтні роботи на вул. П. Орлика: частину вулиці буде перекрито для руху транспорту

  • 24.05.2021, 18:04
  • 1680
  • Ганна Пищула
Завтра, 25 травня, відновлюють роботи з реконструкції вул. П. Орлика. Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 08.00 год вівторка, 25 травня, і до 20.00 год 31 грудня 2021 р, буде обмежено рух транспорту на вул. П. Орлика, від вул. Віри, Надії, Любові до будинку №2. Роботи проводить підрядна організація ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

фото з архіву, автор: Роман Балук

«У 2020 році було відремонтовано ділянку вул. П. Орлика від вул. Миколайчука до вул. Віри, Надії, Любові. Завтра роботи відновлюються на ділянці від вул. Віри, Надії, Любові до будинку №2. Підрядна організація ТзОВ «Онур» завтра планує розставляти тимчасові знаки і бар’єрні загородження для в’їзду авто на цю ділянку робіт, згідно з тимчасовою схемою організації дорожнього руху, погодженою патрульною поліцією.

Після завершення робіт на цій ділянці, розпочнуть наступну, адже вул. П. Орлика має бути відремонтована повністю - від вул. Миколайчука до вул. Мазепи», - повідомив Олексій Хміль, прессекретар ЛКП «Львівавтодор».

Об’їзд дороги відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР просить вибачити за незручності.

Нагадаємо, реконструкція вул. П. Орлика розпочалася у 2020 році. Вартість робіт 74,8 млн грн.