Управління транспорту спільно з «Укртрансбезпекою» проведуть перевірку технічного стану автобусів «Міра і К»

  • 07.06.2021, 11:53
  • Пресслужба ЛМР
Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, управління транспорту ЛМР призначає службове розслідування щодо ДТП на вул. Левандівська, 25, і спільно з «Укртрансбезпекою» здійснять перевірку усіх автобусів перевізника «Міра і К» щодо технічного стану машин.

фото умовне, автор: Роман Балук

«За однією із версій, причиною ДТП на вул. Левандівська, 25 можуть бути технічні несправності автобуса. У зв’язку з цим, управління транспорту призначає службове розслідування щодо цього ДТП, і спільно з «Укртрансбезпекою» здійснить перевірку усіх автобусів «Міра і К» щодо технічного стану машин», - розповіла Ірина Маруняк.

Нагадаємо, сьогодні зранку сталася ДТП на вул. Левандівська, 25. Автобус компанії «Міра і К» врізався в дерево, внаслідок чого було травмовано 5 осіб.

За інформацією лікарні швидкої допомоги, усі постраждалі зараз лікуються амбулаторно. Вони отримали переломи кінцівок та забої, та після надання необхідної допомоги у лікарні їх відпустили додому.

«Всіх оглянули, частині запропонували стаціонарне лікування, але вони відмовилися. Зараз усі постраждалі на амбулаторному лікуванні. Постраждалі отримали легкі забої м’яких тканин тіла, у двох були переломи кісток верхніх кінцівок. Стан усіх – задовільний», - повідомили в лікарні швидкої медичної допомоги Львова.