У Львові платне паркування організують ще на 97 майданчиках

  • 09.08.2021, 08:57
  • Пресслужба ЛМР
У червні та липні цього року управління транспорту та зв’язку провело 3 конкурси на право обслуговування земельних ділянок, спеціально визначених для забезпечення платного паркування у Львові. Відтак, за результатами конкурсу у місті облаштують ще 97 платних майданчиків. На найменшому майданчику можна буде запаркувати 5 одиниць транспорту, а найбільший зможе вмістити 108 машин.

фото умовне, автор: Роман Балук

Майданчики для платного паркування розпочнуть свою роботу після того, як  управління патрульної поліції та районні адміністрації погодять схеми паркування. Також вони мають бути відповідно облаштовані.

«Зараз закінчився процес укладання договорів з переможцями конкурсу. Це ЛКП «Львівавтодор»,  ТОВ «Маркетинг і Комунікації» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія». Наступний етап – погодження схем паркування з поліцією та районним адміністраціями. Тільки після цього можна буде облаштовувати та відкривати майданчики. Прогнозуємо, що, за умови погоджених схем паркування, майданчики відкриватимуть поетапно і до кінця року працюватимуть вже всі», - наголосили в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР.

Графік роботи майданчиків: у  робочі дні з 8.00 до 20.00. В інший час паркування безкоштовне.

Нагадаємо, плата – погодинна , її розмір залежить від зони паркування.

У місті затверджено  5 зон паркування та відповідні тарифи за годину паркування.

На спеціально обладнаних майданчиках (вул. Валова, «Вернісаж») для платного паркування у 1-й зоні паркування – не більше 30 грн.

На відведених (в межах проїзної частини) майданчиках для платного паркування у 1-й зоні паркування – не більше 20 грн.

На майданчиках для платного паркування у 2-й зоні паркування – не більше 15 грн.

На майданчиках для платного паркування у 3-й зоні паркування – не більше 10 грн.

На майданчиках для платного паркування у 4-й зоні паркування – не більше 5 грн.

На майданчиках для платного паркування у 5-й зоні паркування – не більше 40 грн.

На майданчиках для платного паркування туристичного транспорту (незалежно від місця розташування) – не більше 80 грн.

На кожному майданчику для паркування обов’язково облаштовуються місця для паркування транспортних засобів осіб з інвалідністю або осіб, які їх перевозять, в обсязі 10% загальної кількості паркомісць, але не менш, як одне місце.

Також розміщується інформація про оператора паркування та способи оплати за паркування.

Мешканці 1-ї, 2-ї, 3-ї, 4-ї зони паркування мають право здійснювати паркування за пільгову плату (3 грн/годину) та/або з використанням пільгових абонементів лише на майданчиках для паркування, безпосередньо прилеглих до житлових будинків, у яких вони  проживають.