Європейський тиждень мобільності повертається: придбай 20 квитків в електротранспорті – отримай місячний абонемент

  • 09.09.2021, 18:46
  • Ольга Мельник
Львів уже 11 раз долучається до Європейського тижня мобільності, який проводять в усьому світі з 16 до 22 вересня. У цей час львів’ян та гостей міста закликають користуватися альтернативними транспортними засобами: електросамокатами, велосипедами, гіроскутерами, екобасами, трамваями чи тролейбусами.

«Здоровому духу – постійного руху!», – з таким закликом цьогоріч відбувається Європейський тиждень мобільності. А у Львові стартує акція «20 квитків - місячний абонемент».

Упродовж 10-22 вересня придбайте 20 квитків на електротранспорт одним зі способів: через Приват24, EasyWallet або SMS, заповнюйте анкету та візьміть участь у розіграші місячних абонементів на проїзд в електротранспорті. Загалом буде розіграно 25 таких абонементів, по одному на кожного переможця.

Акція триває до 22 вересня.

Зазначимо, Європейський тиждень мобільності у Львові організовує Львівська міська рада спільно з управлінням транспорту, Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), КУ Інститут міста, а також за партнерської співпраці з ЛКП «Львівелектротранс».