«Страшно, що тільки смерть людини може привести до поваги до громади Львова», – Андрій Садовий про приміські маршрути

  • 25.11.2021, 11:45
  • Пресслужба ЛМР
Міський голова Андрій Садовий під час засідання сесії прокоментував ситуацію з незаконною роботою приміських маршрутів на території Львова.

фото умовне, автор: ОЛександр Мазуренко

«Як ви знаєте, сьогодні в катедрі – прощання із сестрою Ольгою, яка трагічно загинула минулої суботи, тому що приміський маршрут на пішохідному переході якимось чином зачепив її і протягнув дуже велику дистанцію. Це недопустимо. Я не можу цього уявити собі. Як ви усі знаєте, ми сотні разів звертались до керівництва області, щоб припинити це безчинство, коли без погодження міста територією Львова їздять з одного села в інше. Начебто вже зараз почули, відповідні рішення мають бути прийняті. Але страшно, що тільки смерть людини може привести до поваги до закону та громади Львова», – зазначив міський голова.

Нагадаємо, в суботу, 20 листопада, внаслідок ДТП, яку спричинив приміський автобус, постраждало 2 жінки, одна з яких загинула. Трагедія сталась у Львові на вул. Дорошенка за участі маршрутки №138, яка виконує свої маршрути на замовлення Львівської ОДА.