Транспортні картки пільговикам видаватимуть у найближчих до них пунктах

  • 13.01.2022, 18:12
  • Пресслужба ЛМР
Пільгові транспортні картки «ЛеоКарт» мешканцям, які попередньо подавали документи, видаватимуть у найближчих для них пунктах видачі. Як зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, зараз для максимальної зручності пільговиків відпрацьовують алгоритм видачі карток. А також працюють над можливістю доставки карток додому – тим пільговикам, які цього дійсно потребують.

фото: Роман Балук
фото: Роман Балук

«Мережа видачі карток велика – 17 пунктів. Деякі картки логістично потрапили в ті чи інші локації, бо не завжди співпадають адреси реєстрації та проживання людей, а також локація подачі документів. Зараз ми працюємо над механізмом, щоб місце видачі карток людям, які попередньо зверталися, було якомога зручнішим», - сказав Олег Забарило.

Як уточнив директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк, зараз картки для видачі відсортовуватимуть не тільки за прізвищами в алфавітному порядку, а й за місцем реєстрації та подачі документів.

«Ми відсортовували картки за прізвищами в алфавітному порядку і зараз бачимо, що ці моменти треба підкорегувати. До кол-центру надійшла інформація, що документи подали в одному районі, а картку отримувати треба в іншому - і ми зразу реагуємо. Стараємось зробити максимально комфортний режим отримання карток для цієї категорії людей», - сказав Микола Власюк.

Нагадаємо, усім мешканцям, котрі раніше подали документи та ще очікують на свої пільгові картки, планують видати їх до кінця січня. На сьогодні є можливість видавати до 5 тис. карток щодня. А з лютого картки планують видавати в основному в форматі «прийшов-подав-отримав», тобто на місці впродовж 10-15 хв.

Також мешканцям наголошують: забирати картки слід виключно після отримання відповідного повідомлення, та приходити у певний пункт видачі та у вказаний день і час.

На сьогодні мешканцям, котрі звертались попередньо, видано понад 12 тис. пільгових карток «ЛеоКарт».