У березні за неналежне паркування у Львові оштрафували понад 14 тисяч водіїв

  • 07.04.2022, 17:41
  • Пресслужба ЛМР
Як поінформував директор департаменту міської мобільності та інфраструктури ЛМР Олег Забарило, у Львові впродовж березня інспектори з паркування оштрафували 14175 водіїв на загальну суму 5 млн 552 тис. грн. Ці кошти, зокрема, скеровують для транспортних перевезень вимушено переміщених українців та особового складу Збройних сил України.

Фото ілюстративне

На арешт-майданчик евакуювали 237 автомобілів, припаркованих з порушенням правил дорожнього руху. Аби повернути своє авто, власник повинен сплатити 720 грн за послуги евакуатора, ще 140 грн коштує одна доба зберігання авто на майданчику. Крім того, значна кількість хаотично припаркованих транспортних засобів, які створювали перешкоди для руху, була переміщена у передбачені для цього місця.

Мінімальний розмір штрафу – 340 грн. Але, залежно від специфіки правопорушення, він може збільшуватися до 680 грн. Якщо ж водій-порушник не сплачує штраф впродовж 10 днів, то сума подвоюється.

Також інспектори з паркування і надалі проводять серед водіїв просвітницьку роботу та виписують попередження.

Львівська міська рада вкотре закликає водіїв не паркувати свої авто з порушенням правил дорожнього руху, зокрема, під знаком «зупинка заборонена», «стоянка заборонена», на перехрестях. В умовах воєнного стану хаотичне паркування ускладнює дорожній рух, а також проїзд спецтранспорту, який забезпечує життєдіяльність міста та допомагає Збройним силам України.

Перелік майданчиків для паркування - на Геопорталі Львова.