На вул. Кривоноса облаштують майданчик для зберігання евакуйованих машин

  • 19.08.2022, 12:15
  • Пресслужба ЛМР
У Львові на вул. Кривоноса, 6 облаштують спеціальний майданчик для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради. Майданчик на 77 машиномісць облаштують на території ДП «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем».

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Як пояснив заступник директора департаменті міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Дмитро Пецій, облаштування такого майданчика в ближньому центрі дозволить скоротити час транспортування тимчасово затриманих авто.

За словами заступника начальника управління безпеки ЛМР Юрія Дяковича, на сьогодні у місті діє 2 майданчики, де зберігають евакуйовані авто – на вул. Конюшинній, 13 та на вул. Тролейбусній, 1. 

«Транспортування авто у ці локації забирає багато часу. До прикладу, аби перевезти автомобіль-порушник на вул. Конюшинну та повернутися звідти, евакуатору необхідно 2 години. На вул. Тролейбусну – годину-півтори. А маючи такий майданчик у ближньому центрі, евакуація займатиме 20-25 хв», - розповів Юрій Дякович.

Відповідно до рішення виконкому, департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР має розробити Програму здійснення заходів щодо облаштування майданчика. А ЛКП «Інститут просторового розвитку» - надати проєктні пропозиції на його облаштування.

За інформацією управління безпеки ЛМР, щодня у Львові евакуйовують в середньому 15 автомобілів, які створюють суттєві перешкоди для руху транспорту. Аби повернути авто, водій-порушник має сплатити 2234 грн – така мінімальна вартість однієї послуги з  евакуації у Львові.