Перейти до основного контенту
24°
Ясно
02 серпня 2026
Неділя
24°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Похмуро
Вночі
23°
Ясно
03 серпня 2026
Понеділок
25°
Мінлива хмарність
Вдень
29°
Ясно
Вночі
19°
Мінлива хмарність
04 серпня 2026
Вівторок
28°
Ясно
Вдень
33°
Ясно
Вночі
23°
Ясно
05 серпня 2026
Середа
30°
Ясно
Вдень
36°
Ясно
Вночі
26°
Мінлива хмарність
06 серпня 2026
Четвер
30°
Ясно
Вдень
37°
Ясно
Вночі
27°
Ясно
07 серпня 2026
П'ятниця
26°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
32°
Мінлива хмарність
Вночі
22°
Ясно

Львівські перевізники розповіли, як повернути загублену річ у автобусах

05 вересня 2022, 15:19
Пресслужба ЛМР
Якщо ви загубили чи забули свою річ в одному із автобусів ЛК АТП-1, у підприємстві просять сконтактувати з ними через мобільний номер телефону або через сторінку у фейсбуці, як це зробив, наприклад, пан Володимир. Нещодавно чоловік забув свій наплічник в автобусі, але оперативно написавши у соцмережі підприємства, повернув його.
фото з ФБ-сторінки АТП-1
Фото з ФБ-сторінки АТП-1

«Ніхто з нас не застрахований від того, що може загубити щось зі своїх речей. Якщо розумієте, що могли залишити цю річ в автобусі, то зв'яжіться з нами через будь-який зручний спосіб – напишіть нам на фб-сторінку чи зателефонуйте диспетчеру (0676791567). З вами оперативно зв’яжуться. Необхідно буде вказати номер маршруту, приблизну годину, коли зайшли в цей автобус. Ідеально, якщо знатимете й номер автобуса. Відтак диспетчер зателефонує до водія цього маршруту і просить щоб він подивитися чи немає в автобусі вашої речі, або можливо пасажири передали її йому», - пояснили у ЛК АТП №1.

Як розповідаєть на підприємстві, якщо сам водій виявляє якусь річ в автобусі, то залишає її в диспетчерській АТП-1. Найчастіше пасажири у львівських автобусах забувають парасолі, документи та наплічники.