У Львові облаштували ще 3 майданчики для паркування

  • 16.11.2022, 17:31
  • Пресслужба ЛМР
У Львові з’явились ще 3 нові майданчики для платного паркування авто, на 57 місць загалом. Вони розміщені у таких локаціях: вул. Карпінського (права сторона від вул. Архітекторської до вул. С. Бандери), вул. Архітекторська (права сторона від вул. С. Бандери до вул. Карпінського), та вул. Коперника (від вул. Вербицького до вул. Грабовського). Відповідно до результатів конкурсу, оператором паркувальних майданчиків є ЛКП «Львівавтодор».

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Графік роботи майданчиків: у  робочі дні з 8:00 до 20:00. В інший час паркування безкоштовне. Тариф: 10 грн/год.

Розрахунок готівкою можна здійснити через термінали EasyPay на вул. С. Бандери, 33 та 2а, і на вул. Коперника, 23. Також тут розміщені інфощити із QR-кодами для оплати онлайн через платіжні сервіси UNIP, EasyPay, Приват24.

«Для мешканців, які проживають в будинках, прилеглих до паркувальних майданчиків, передбачена можливість скористатись пільговим тарифом – 3 грн/год. Або придбати пільговий абонемент, сплачуючи за паркування лише від 88 коп./год», - розповіли в ЛКП «Львівавтодор».

На сьогодні ЛКП «Львівавтодор» обслуговує 64 паркувальні майданчики, загальною кількістю 1581 місць. Мапа розташування майданчиків – тут: https://cutt.ly/4MoB4ST

 Перелік усіх майданчиків для паркування – на Геопорталі Львова.