Львів представить Україну на Ралі Монте-Карло

  • 19.01.2023, 15:56
  • 1043
  • Іванна Кравченко
У суботу, 21 січня, українсько-польський екіпаж на ретро-автомобілі Пежо 201 С (1932 року випуску, з гаражу родини Потоцьких) відправляється на ювілейне 25-те Ралі Монте-Карло.

Ралі Монте-Карло – це ралійні перегони, що проходять в князівстві Монако, починаючи з 1911 року. Перегони були створені для перевірки покращень і нововведень в автомобілебудуванні. Проте зараз ралі скоріше виконує функцію вшанування історичних традицій та цінностей.

Україну на ралі цього року представить екіпаж у складі Michał Kumiega та Світлани Кравс. На ретро-автомобілі вони проїдуть 2000 кілометрів зі Львова до Монте-Карло і відкриють цьогорічні змагання на головному подіумі. Таким чином Львів долучиться до п’яти європейських міст, звідки попередній старт візьмуть учасники цьогорічних найпрестижніших європейських зимових перегонів на історичних авто. Маршрут екіпажу пройде історичною трасою «Великі Карпатські перегони», що стартували зі Львова понад століття тому. Також планують відвідати з дружнім візитом місто-побратим Львова – французькі Канни.

Подія розпочнеться з брифінгу для ЗМІ о 10:30 в музеї техніки «Ретро гараж» (вул. Вітовського, 57а). О 12:00 – офіційний старт автомобіля (площа перед Палацом Потоцьких, вул. Коперника, 15).

У програмі: офіційне погашення тематичного конверту і марки «Укрпошти», а також виступ україно-польського вертепу «АвантюрА».