У Львові відкриють ще 4 паркувальні майданчики

  • 28.04.2023, 15:47
  • Пресслужба ЛМР
З вівторка, 30 квітня, у Львові запрацюють ще 4 майданчики для платного паркування авто. Оператором цих паркувальних майданчиків став ЛКП «Львівавтодор», відповідно до результатів конкурсу.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Нові паркувальні майданчики ЛеоПарковки відкриють у 3-й зоні паркування на таких локаціях: 

-       вул. Волощака (буд. №3-5; вул. Вітовського, 1; Зарицьких, 6);

-       вул. Руфа (навпроти буд. №5А-11; навпроти буд. №21-27; навпроти буд. №31-33; буд. №8-10);

-       вул. М. Костомарова (буд. №16-20, вул. Івана Франка, 41);

-       вул. Академіка Р. Кучера (від буд. №4 до буд. №16).

  Графік роботи платних майданчиків: у будні дні з 8:00 до 20:00, в інший час – паркування безкоштовне. Тариф – 10 грн/год. 

«Оплатити паркування на майданчиках можна готівкою через найближчий термінал EasyPay - адреси вказані на інформаційних щитах мобільного паркування; безготівково – через застосунки Приват24, UNIP та EasyPay, або через QR-код на інфощитах. Також є можливість купити абонемент на паркування – місячний, квартальний чи піврічний», - зазначили у ЛКП «Львівавтодор». 

Мешканці, які проживають у будинках, прилеглих до паркувальних майданчиків, після укладання договору з ЛКП «Львівавтодор» можуть придбати пільговий абонемент чи здійснювати оплату за пільговим тарифом – 3 грн/год. Ці пільги також діють і для зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб, що проживають у будинках, прилеглих до майданчика. 

Ті, на кого не поширюється пільговий абонемент, мають можливість придбати загальний абонемент у різних зонах паркування.

Нагадаємо, перелік усіх майданчиків ЛеоПарковки, які обслуговує ЛКП “Львівавтодор”, можна знайти на інтерактивній мапі.