На вулиці Клепарівській відновить роботу платний паркувальний майданчик

  • 26.05.2023, 17:07
  • Пресслужба ЛМР
З наступного четверга, 1 червня, на вул. Клепарівській знову запрацює майданчик для платного паркування авто. Паркувальний майданчик тимчасово не працює через зміну схеми руху. І це пов’язано з реконструкцією вул. Шевченка. Оператором паркувального майданчика є ЛКП «Львівавтодор».

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

У комунальному підприємстві нагадали, що майданчик на вул. Клепарівській розташований у 3-й зоні паркування та має 35 загальних паркомісць, 4 з них – для людей з інвалідністю. 

Графік роботи платного майданчика: у будні дні з 8:00 до 20:00, в інший час – паркування безкоштовне. Тариф – 10 грн/год. 

Сплатити за паркування на цьому майданчику можна буде готівкою через найближчий термінал EasyPay, що розташований  на вул. Клепарівській, 16 (біля входу на Краківський ринок). 

Розрахуватися безготівково можна й через QR-код на інфощиті, що розташований  на території паркувального майданчика; через веб-сторінки EasyPay і Приват24. А також через мобільні застосунки EasyPay, Приват24, UNIP.

Крім того, є можливість придбати загальний абонемент на послуги паркування у цій зоні паркування для фізичних осіб – місячний, квартальний, піврічний. 

Детальніша інформація про паркування на майданчиках, оператором яких є ЛКП «Львівавтодор», – на сайті: https://parking.lviv.ua/.