Студенти не хочуть оформляти ЛеоКарт: восени вони можуть втратити пільгу у громадському транспорті Львова

• 08.06.2023, 16:32
  • Пресслужба ЛМР
За інформацією ЛКП «Львівавтодор», львівські студенти ігнорують заклики подавати документи для оформлення студентських транспортних карток ЛеоКарт. Через це з осені вони можуть втратити право на пільговий проїзд і в електротранспорті, і в міських автобусах. Адже невдовзі їздити зі знижкою у громадському транспорті студенти зможуть виключно на підставі студентської ЛеоКарт.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Відтак, студентів закликають якнайшвидше подавати документи для виготовлення транспортних карток. Це можна зробити централізовано через навчальні заклади, звернувшись до профспілкової організації вишу, або у шести пунктах, де працюють адміністратори ЛКП «Львівавтодор».

«Закликаємо студентів якнайшвидше подавати документи на виготовлення транспортних карток ЛеоКарт. Адже зовсім скоро у всьому громадському транспорті запрацює безготівкова оплата та валідація загальних і персоналізованих ЛеоКарт. Тоді студентські квитки, що дають право на пільговий проїзд, не можна буде використовувати як альтернативу студентській транспортній картці ЛеоКарт», – наголосили у ЛКП «Львівавтодор».

Отож, щоби надалі їздити у всьому міському транспорті зі знижкою, необхідно отримати саме студентську ЛеоКарт. Тому, аби уникнути черг, закликаємо якнайшвидше подавати документи на її виготовлення.

Важливо наголосити, що мати студентську транспортну картку ЛеоКарт буде ще й вигідно, адже вона діятиме впродовж усього року на усіх міських маршрутах», - наголошують у ЛКП «Львівавтодор».

Як оформити студентську ЛеоКарт

Студентам потрібно записатися до електронної черги за номером телефону гарячої лінії: 0 800 303 007, обравши адресу, за якою буде зручно подати документи для виготовлення студентської ЛеоКарт.

Подавати документи на виготовлення студентської ЛеоКарт можна у 6 пунктах, де працює 16 адміністраторів:

·         Центр обслуговування пасажирів на вул. Горбачевського, 10: пн-чт з 9:00 до 18:00 | пт з 9:00-16:45;

·         ЦНАП на вул. Виговського, 32: пн, вт, чт з 9:00-18:00 | ср з 9:00-20:00 | пт з 9:00-16:00;

·         ЦНАП на просп. Червоної Калини, 72а: пн, вт, чт з 9:00-18:00 | ср з 9:00-20:00 | пт з 9:00-16:00;

·         ЛКП «Господар» на вул. Пасічній, 49б: вт і чт з 8:00-17:15;

·         Шевченківська РА на вул. Липинського,11: пн-чт з 8:00-17:00 | пт з 8:00-16:00.

·         ЦНАП на вул. Хвильового, 14а: пн, вт, чт  – з 9:00-18:00, ср – з 9:00-20:00 та пт з 9:00 до 16:00.

Перелік документів, необхідних для оформлення студентської ЛеоКарт:

·         паспорт громадянина України (ІD-картка з додатком);

·         студентський квиток (денної форми навчання) або довідка з місця навчання;

·         оригінал реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП);

·         квитанція про оплату вартості транспортної картки (60 грн). Інструкція, як сплатити вартість транспортної картки ЛеоКарт – на сайті;

·         фото 3х4 (роблять на місці при подачі документів);

·         заповнена заява та згода на обробку персональних даних (заява надається у пункті прийому документів та заповнюється на прийомі в адміністратора).

Оплатити вартість студентської ЛеоКарт через термінали  можна і на місці у чотирьох пунктах: у Центрі обслуговування пасажирів (вул. Горбачевського, 10) та у трьох ЦНАП - на вул. Хвильового, 14А, на вул. Виговського, 32 та на просп. Ч.Калини, 72А.

Також оформити студентську ЛеоКарт можна централізовано - через профспілкові організації вищих навчальних закладів. У ЛКП «Львівавтодор» додають: видавати студентські транспортні картки розпочнуть вже з початку липня.

У випадку виникнення будь-яких питань щодо подачі документів на виготовлення студентської транспортної картки ЛеоКарт, слід телефонувати на гарячу лінію: 0 800 303 007.