Студентська ЛеоКарт: як оформити та коли розпочнеться видача карток

  • 06.09.2023, 14:19
  • 5997
  • Ірина Ковальчук
Із початком навчального року збільшилася кількість запитів від студентів щодо оформлення транспортної картки ЛеоКарт. Відтак, ЛКП “Львівавтодор” нагадує всю актуальну інформацію та покрокову інструкцію щодо подачі документів.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

 «Транспортну картку ЛеоКарт для студентів з 50% знижкою на проїзд у всьому громадському транспорті можуть оформити всі студенти денної форми навчання закладів освіти Львівської міської територіальної громади. Подача документів відбувається централізовано – через навчальні заклади», – зазначили у ЛКП «Львівавтодор».

 Для оформлення студентської картки ЛеоКарт через навчальні заклади необхідно звернутися безпосередньо до первинної профспілкової організації вищого закладу освіти чи закладу професійної (професійно-технічної) освіти та подати документи за місцем навчання. 

 Необхідний перелік оригіналів документів:

  • Паспорт громадянина України (ІD-картка з додатком);
  • Оригінал реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП);
  • Кольорове фото (3 см х 4 см), зроблене не пізніше за 6 місяців до дня подачі документів (у цифровому варіанті у форматі JPG);
  • Заповнена заява на отримання транспортної картки та згода на обробку персональних даних. 

До документів також необхідно додати оригінал квитанції про сплату вартості транспортної картки (наразі вартість виготовлення картки становить 60 грн). Як здійснити оплату за студентську картку ЛеоКарт:

  1. Безготівково – через застосунок EasyPay – https://youtu.be/jSW0ZOv1I6A
  2. Готівкою – через термінал EasyPay – https://youtu.be/-E_SpZpB1zk
  3. За банківськими реквізитами: ЛКП «Львівавтодор»

IBAN UA 393204780000026005000194861

В АБ «УКРГАЗБАНК»

МФО 320478

Код ЄДРПОУ 05523814Свідоц

тво платника ПДВ № 100341962

ІПН 055238113065

*Призначення платежу: Картка Леокарт студентський, ПІБ отримувача картки, назва ВНЗ, телефон. 

Зазначимо, видача студентських ЛеоКарт відбудеться перед впровадженням етапу безготівкової оплати проїзду у всьому громадському транспорті Львівської МТГ. Студентів, які подали документи на виготовлення транспортної картки, обов’язково про це повідомлятимуть додатково.

Нагадаємо, їздити з 50%-знижкою  на етапі безготівкової оплати у всьому громадському транспорті Львівської МТГ студенти зможуть виключно з транспортною карткою ЛеоКарт. 

Актуальна інформація щодо студентської транспортної картки ЛеоКарт також є на сайті: https://leocard.lviv.ua/personalizovana-kartka/students-card/