Вже 5 років інспектори з паркування пильнують за дотриманням правил паркування на вулицях Львова

  • 03.11.2023, 15:31
  • Пресслужба ЛМР
5 років тому у Львові, вперше в Україні, запрацювали інспектори з паркування. Вони контролюють дотримання правил дорожнього руху в частині зупинки, стоянки та оплати послуг з паркування на вулицях та в інших публічних місцях. Робота інспекторів перш за все спрямована на унеможливлення стихійних паркувань, покращення дисципліни оплати послуг платного паркування, оперативне тимчасове затримання транспортних засобів, що створюють суттєву перешкоду для інших учасників дорожнього руху.

фото Романа Балука для Львівської міської ради
фото Романа Балука для Львівської міської ради

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з інспекторами з паркування та подякував  їм за роботу.

«Кожного дня я отримую нарікання на інспекторів з паркування. Але якщо є багато нарікань, то це означає, що ви добре викнуєте свою роботу. Кошти, які завдяки вам надходять до міського бюджету, скеровуються на підтримку Збройних Сил України. Дякую за вашу працю», - сказав мер Андрій Садовий.

 

фото Романа Балука для Львівської міської ради
А керівник управління безпеки ЛМР Максим Смілевський вручив інспекторам з паркування подяки. Також він подякував і тим працівникам, які сьогодні перебувають у лавах ЗСУ.

До слова, загалом у штаті управління безпеки міста є 45 інспекторів з паркування. Вони працюють позмінно. Відтак до інспектування на вулицях Львова щоденно залучено 36 інспекторів, кожен з них оформляє в середньому 35 повідомлень про притягнення водіїв до адміністративної відповідальності. Завдяки їхній роботі у цьому році до міського бюджету Львова надійшло майже 69 млн грн.  Ці кошти місто, зокрема, скеровує на підтримку військових.

фото Романа Балука для Львівської міської ради

Загалом, за 5 років від оплати штрафів за неналежне паркування до міської казни надійшло понад 154 млн грн.

Довідка

Інспектор з паркування – це посадова особа, яка працює в органах місцевого самоврядування, має відповідні посадові повноваження щодо здійснення організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій, отримує заробітну плату за рахунок місцевого бюджету, і якій надано право розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою, третьою і сьомою статті 122, частинами першою, другою і восьмою статті 152-1 КУпАП.