У Львові бракує водіїв електротранспорту: опанувати професію можна безкоштовно за 3 місяці

  • 01.02.2024, 15:31
  • Пресслужба ЛМР
На сьогодні ЛКП «Львівелектротранс» має потребу у 50 водіях: 30 - для трамваїв і 20 - для тролейбусів. Відтак, усіх охочих просять зголошуватися до «Школи водіїв» підприємства на спеціальність «Водій трамвая/тролейбуса». Після двомісячного теоретичного курсу практичні навчання відбуватимуться у депо, потім - на лінії без пасажирів, а далі уже із пасажирами. Після оплачуваного стажування, випускникам гарантують офіційне працевлаштування, соціальний пакет та стабільну заробітну плату.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Як зауважили у комунальному підприємстві, навчання для водіїв трамваїв розпочнеться найближчим часом, наразі у групі ще є три вільні місця. Натомість група водіїв тролейбусів ще на стадії комплектації.

«Водії-початківці «третього класу» можуть розраховувати на таку заробітну плату: водії трамвая – 25 тис. грн, водії тролейбуса – 27 тис. грн. Далі, удосконалюючи свої навики та підвищуючи «класність», водії можуть мати суттєво вищу заробітну плату», - зазначили у ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо, «Школа водіїв» ЛКП «Львівелектротранс» проводить постійний набір на безкоштовне навчання за спеціальністю «Водій трамвая/тролейбуса». Навчання триває три місяці: два – теорія, один – практика. Випускники отримують свідоцтво державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації та посвідчення на право керування транспортним засобом категорії «Т».

Деталі за телефоном: 067 429 21 96.

Більше інформації тут: https://www.let.org.ua/school-of-drivers/

До слова, львівське комунальне АТП-1 теж запрошує в свою команду водіїв категорії «D».