В ніч на понеділок банк проводитиме регламенті роботи: кошти за валідації проїзду можуть стягуватись із запізненням

• 15.03.2024, 17:42
  • Пресслужба ЛМР
Як поінформували у ЛКП «Львівавтодор», у ніч на понеділок, 18 березня, у банку-еквайера планується проведення регламентних робіт. Через це списання коштів із банківських карток за здійснені напередодні валідації проїзду у громадському транспорті Львівської громади можуть відбуватися із затримкою. Водночас ці планові роботи не вплинуть на сам процес реєстрації проїзду банківськими картками чи ЛеоКарт.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Якщо ви валідуєте свої поїздки ЛеоКарт, для вас нічого не зміниться. При перевірці балансу актуальна сума і далі «підтягуватиметься» одразу з врахуванням резервації коштів за всі здійснені поїздки.

Зазначимо, ці планові роботи банку не впливатимуть на ваші реєстрації проїзду у громадському транспорті банківськими картками чи ЛеоКарт», - зазначили у ЛКП «Львівавтодор».

Детальніше про те, як списуються кошти при безготівковій оплаті, - тут.