Перейти до основного контенту
17°
Мінлива
хмарність
12 серпня 2026
Середа
17°
Ясно
Вдень
21°
Ясно
Вночі
14°
Ясно
13 серпня 2026
Четвер
19°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Похмуро
Вночі
14°
Ясно
14 серпня 2026
П'ятниця
19°
Ясно
Вдень
24°
Ясно
Вночі
15°
Мінлива хмарність
15 серпня 2026
Субота
23°
Ясно
Вдень
27°
Ясно
Вночі
16°
Ясно
16 серпня 2026
Неділя
27°
Ясно
Вдень
33°
Ясно
Вночі
20°
Ясно
17 серпня 2026
Понеділок
23°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
22°
Мінлива хмарність

У Львові облаштують пішохідні переходи на перехресті вулиць Пирогівка-Пасічна

17 квітня 2024, 18:21
Андрій Яремко
У Львові на перехресті вулиць Пасічна - Пирогівка облаштують два пішохідні переходи. Відповідне рішення напередодні, 16 квітня, прийняли на міський комісії з безпеки дорожнього руху.
фото ілюстративне, автор: Роман Балук
Фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Цей район в останні роки активно забудовувався. Там постав великий житловий комплекс, на приватних ділянках збудовані приватні садиби. А інфраструктура там не була розвинена настільки добре, щоб вважати її комфортною та безпечною. Тож міська комісія з безпеки дорожнього руху підтримала  рішення щодо облаштування там переходів.

Також між «зебрами» потрібно буде ще облаштувати частину тротуару. Всі переходи будуть доступні для маломобільних груп населення: окрім розмітки та знаків, тут буде пониження бордюрів та тактильна плитка», - розповів керівник відділу комунального господарства Сихівської районної адміністрації Іван Залуцький.

Роботи планують виконати до середини червня цього року.