Перейти до основного контенту
20°
Похмуро
08 серпня 2026
Субота
20°
Мінлива хмарність
Вдень
22°
Похмуро
Вночі
15°
Похмуро
09 серпня 2026
Неділя
20°
Ясно
Вдень
25°
Ясно
Вночі
16°
Ясно
10 серпня 2026
Понеділок
24°
Мінлива хмарність
Вдень
29°
Ясно
Вночі
18°
Ясно
11 серпня 2026
Вівторок
24°
Мінлива хмарність
Вдень
29°
Ясно
Вночі
22°
Ясно
12 серпня 2026
Середа
19°
Мінлива хмарність
Вдень
23°
Ясно
Вночі
17°
Ясно
13 серпня 2026
Четвер
20°
Мінлива хмарність
Вдень
25°
Ясно
Вночі
15°
Ясно

У Львові 65% пасажирів міського транспорту користуються ЛеоКарт

02 травня 2024, 16:21
Пресслужба ЛМР
За інформацією ЛКП «Львівавтодор», 65% пасажирів міського громадського транспорту оплачують/реєструють свої поїздки картками ЛеоКарт – загальними, студентськими, учнівськими та пільговими. Загалом, станом на зараз мешканці оформили та придбали понад 370 тисяч ЛеоКарт.
фото ілюстративне, автор: Роман Балук
Фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Зокрема, мешканцям видано близько 263 тис. персоналізованих ЛеоКарт  - пільгових, учнівських, студентських. Водночас, львів’яни придбали понад 107 тис. загальних транспортних карток.

«Якщо ви ще не маєте своєї пільгової, студентської чи учнівської ЛеоКарт – уся інформація, як подати документи для її оформлення, є на сайті ЛеоКарт.

Придбати загальну картку «для всіх» можна у брендованих кіосках “Інтерпрес”, а також в терміналах EasyPay, обладнаних спеціальними диспенсерами», - зазначили у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, 11 грудня минулого року у Львові на всіх міських маршрутах запрацювала безготівкова оплата проїзду. На сьогодні більшість пасажирів сплачують за проїзд транспортною карткою ЛеоКарт, адже тоді поїздка є найдешевшою та коштує 13 грн,  для студентів - 6,5 грн. 

До слова, щотижня пасажири здійснюють понад 2,5 мільйони поїздок у громадському транспорті Львова.