У Львові відкрили додаткові пункти продажу ЛеоКарт

  • 29.05.2024, 15:24
  • 268
  • Пресслужба ЛМР
У Львові запрацювало ще 6 точок продажу загальних транспортних карток ЛеоКарт. Відтепер купити ЛеоКарт «для всіх» можна і у брендованих кіосках «Інтерпрес» на просп. Чорновола, 43 та 57, на вул. Володимира Великого, 26, на вул. Зеленій (автостанція № 5), на вул. Патона, 31 та на вул. Івана Франка, 66 (трамвайна зупинка). Загалом на сьогодні придбати ЛеоКарт можна у 46 кіосках «Інтерпрес» та 36 терміналах EasyPay, що обладнані відповідними диспенсерами.

Фото - Роман Балук

Також у цих точках можна і поповнити транспортні картки. Крім того, функція поповнення карток доступна у ще близько 700 терміналах EasyPay.

 «Для зручності мешканців створено інтерактивну Google-мапу точок продажу та поповнення ЛеоКарт, де зазначено адреси та графік роботи всіх брендованих кіосків «Інтерпрес» Обирайте найближчу до себе локацію, купуйте транспортну картку і користуйтеся найвигіднішим тарифом на проїзд – всього 13 грн/поїздка», - зазначили у ЛКП «Львівавтодор».

Додамо, на сьогодні львів’яни придбали близько 111 тис. загальних транспортних карток ЛеоКарт. Крім того, мешканці оформили понад 269 тис. персоналізованих ЛеоКарт  - пільгових, учнівських, студентських. Детальніша інформація та покрокові  інструкції, як оформити персоналізовану ЛеоКарт – тут.

До слова, на сьогодні 65% пасажирів валідують/оплачують проїзд у громадському транспорті картками ЛеоКарт.